Tur Virtual
Find us on Facebook

 

  

Plusauto Craiova I - Malu Mare

Program de lucru Vanzari: Luni-Vineri  9:00 -18:00; Sambata 9:00-14:00

Program de lucru Service: Luni-Vineri  8:00 -17:00; Sambata 8:00-13:00

Echipa PLUSAUTO va gestiona apelurile si in afara programului de lucru inregistrand mesajul dumneavoastra. Vom reveni in urmatoarea zi lucratoare. Va multumim.

 

Adresa:
Craiova - Malu Mare, Str. Caracal, nr. 254, judet Dolj, Romania
Telefon: +4 0251414577

 Fax:        +4 0251438226

 E-mail: craiova1@plusauto.ro
              service@plusauto.ro
 

DEPARTAMENT VANZARI:

Adrian Marasescu

Director Vanzari
Telefon: +4 0251414577 ; E-mail: adrian.marasescu@plusauto.ro
 

Diana Ratoi

Coordonator Vanzari Flote
Telefon: +4 0734999333E-mail: diana.ratoi@plusauto.ro

 

 

 

Cosmin Minoiu

Consultant Vanzari Autovehicule Comerciale

Telefon: +4 0728283591; E-mail: cosmin.minoiu@plusauto.

 

 

Adelina Lungu

Consultant vanzari Autoturisme

Telefon: +4 0771627067; E-mail: adelina.lungu@plusauto.ro

 

 

Cristian Artagea

Consultant Vanzari Auto
Telefon: +4 0734007014 ; E-mail: cristian.artagea@plusauto.ro
 
 

Carmen Stefan

Coordonator Logistica

Telefon: +4 0733998400; E-mail:carmen.stefan@plusauto.ro

 

 

Camelia Dop

Coordonator Marketing

Telefon: +4 0251414577; E-mail: camelia.dop@plusauto.ro

 

 

DEPARTAMENT SERVICE:

Constantin Furnica

Director After Sales
Telefon: +4 0251414577; Email: constantin.furnica@plusauto.ro
 

 

Valeriu Gruia

Sef departament tinichigerie-vopsitorie
Telefon: +4 0720136489; E-mail: vali.gruia@plusauto.ro
 

George Udrea

Consilier departament mecanica
Telefon: +4 0727807212; E-mail: george.udrea@plusauto.ro
 
 

Ionut Cernea

Responsabil Vanzari directe Piese Originale Ford
Telefon: +4 0725599280 ; E-mail: ionut.cernea@plusauto.ro
 

DEPARTAMENT RELATII CLIENTI

 

Luciana Pobrici

Coordonator Relatii Clienti

Telefon: +4 0251414577, E-mail: relatiiclienti@plusauto.ro


 


Vizualizare hartă mărită